PomagamyCelem Stowarzyszenia jest:
  1. Pomoc w pogłębianiu życia duchowego i formacja osób w oparciu o Ewangelię, Orędzie Miłosiernej Miłości do Małych Dusz oraz miłość Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.
  2. Miłość bliźniego ze zwróceniem szczególnej uwagi na najuboższych duchowo i materialnie w tym takich grup społecznych jak: seniorzy, bezrobotni, osoby uzależnione, bezdomni.
  3. Realizacja duchowości dziecięctwa Bożego św. Teresy.

Jezus do nas wszystkich mówi:

Nie jestem nauczycielem Miłości. Jestem MIŁOŚCIĄ!
Miłość silniejsza jest od nienawiści.
Ufaj! Miłość zwycięży świat.
Orędzie, t. I, s. 43
Miłość pokona wszelkie trudności. zob. 1 Kor. 13,1-13
Zgodnie z naszym charyzmatem staramy się pomagać ubogim. Na poniższych zdjęciach można zobaczyć niektórych z naszych podopiecznych. Szczególnie w okresie jesienno - zimowym ofiarujemy im żywność, coś cieplejszego do okrycia, w kilku miejscach udało nam się wstawić szyby w oknach i piece w pomieszczeniach. Dzięki temu mogli przetrwać zimę. Ale w naszej posłudze nie zapominamy o tym co sami dostajemy od Jezusa i dlatego zanosimy Dobrą Nowinę słowem i czynem. Głosimy to, czego doświadczamy w relacji z Miłosiernym Bogiem: Jezus Cię kocha.

Ania i Darek, widoczni na zdjęciach, zostali przewiezieni na leczenie, jest nadzieja, że znajdą ludzi, którzy poświęcą im czas, serce i lepsze warunki do życia. Prosimy was o modlitwę aby wytrwali.
ks. Grzegorz i małe dusze w czasie posługi ubogim:
Ania przez pewien czas była w szpitalu, później w domu opieki (miała czystą pościel, codziennie jedzenie, leki).
Dziękujemy Ci Jezu za ludzi którzy nie są obojętni na los drugiego. Jednak Ania i Krzysztof (zdj. 11) powrócili do dawnego życia. Zmarli w 2018 r. Ufamy, że w zakątku ich serca został obraz Boga Miłosiernego. Ufamy, że Boże Miłosierdzie zwyciężyło, że Bóg Ojciec wejrzał na Krew Jezusa i przyjął ich do grona zbawionych - po oczyszczeniu w ogniu czyśćca. Polecamy wszystkich ubogich, którym posługiwaliśmy, a którzy już odeszli z tego świata waszej modlitwie. Jezu ufam Tobie.
Teraz Ania jest w dobrych warunkach czysta pościel, codziennie jedzenie

Pamiętamy o Słowie Jezusa:

Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. Mt 25, 40
+1